UA-64794865-1آسمان مجازی تولید آسمان و پنجره مجازی LED با چاپ تصویر، سقف کاذب طرح آسمان و جنگل

آسمان مجازی

آسمان مجازی و پنجره مجازی (virtual sky)

آسمان مجازی نوعی آسمان برای منزل و محل کار می باشد. آسمان مجازی نیاز به هیچگونه خرابی و یا عملیات بنایی بر روی سقف ندارد. آسمان مجازی شامل تصاویری از محیط بیرون از جمله آسمان ، درختان، گلها و …می باشد.این تصاویر با سلیقه شما طراحی و ساخته می شود و محیطی آرام و دلنشین فراهم میکند.آسمان مجازی

آسمان مجازی در فضاهایی مانند سالنهای همایش ، اتاق جلسات ، اماکن پزشکی و درمانی ،بیمارستانها، رادیولوژیها ، داروخانه ها، آزمایشگاهها و همچنین آشپزخانه ها ، راهروها ، لابی ها و … کاربرد دارد.

سقف کاذب مجازی از طرح های متنوع برخوردار می باشد که همه از طبیعت زنده و زیبای خالق هستی ایده گرفته شده است و این ویژگی باعث می شود که محیط کار یا منزل هم چون آسمان آبی و زیبا جلوه دهد وطبیعی بودن این امر منجر به ایجاد حس آرامش بخش و بدون استرس است .تنوع وجود ۴ فصل با معیارها و سلیقه های هر فرد ، یکی از ویژگی های مهم این سیستم می باشد.

در تولید پانل های ال ای دی آسمان و پنجره مجازی از تایل های LED ویژه که نور را از کنار به مرکز پانل می تابنند استفاده می گردد. این امر موجب یکنواختی کامل نور در سطح آسمان و پنجره مجازی می گردد. تایل های LED تولید شده و۶۰×۶۰و۱۲۰×۶۰ سانتیمتر می باشد، که عموما در هر محیطی قابل اجرا بوده و قابلیت این را دارد که در هر فصل همان طرح موجود اجرا گردد.

از خواص ویژه آسمان مجازی می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • عدم محدودیت در طرح و مکان

  • قابلیت چاپ هر نوع تصویر و طرح با عدم محدودیت

  • سهولت نصب

  • ضدبخارو ضد آب(ایده آل برای استخر،سونا و سالن های ورزشی)

  • خاصیت ضد باکتری و دافع گرد و غبار (مناسب برای اتاق عمل و آزمایشگاه)

  • ایجاد محیط مناسب و آرام ، بدون استرس

UA-64794865-1