UA-64794865-1نورپردازی نما ی بیرونی ساختمان ها - شرکت صنایع روشنایی صبا ال ای دی

نورپردازی نما ی بیرونی ساختمان ها

 نورپردازی نما ی بیرونی ساختمان های تجاری، مسکونی و اداری، معابر شهری ، پل ها و…

نورپردازی نمای بیرونی ساختمان

با وارد شدن علم و فناوری در هر زمینه ای، راه های بسیاری در جهت توسعه و خلاقانه تر شدن آن صنعت ایجاد می شود.با ورود فناوری به صنعت نورپردازی نما ی خارجی و داخلی ساختمان ها و مجتمع های تجاری، تحول بزرگی را در این زمینه به وجود آمده است.

شرکت های نورپردازی با استفاده از نور های هوشمند (پیکسل) در نورپردازی ساختمان های بزرگ و معابر شهری می توانند به ایجاد انواع طرح های خلاقانه و زیبا در این مکان ها در شب کمک کنند. این نور ها که توسط کامپیوتر برنامه ریزی و کنترل می شوند دارای این قابلیت می باشند که مطابق برنامه از پیش داده شده به نرم افزار عوض شوند و در هر لحظه نمای جدیدی را به نمایش بگذارند. بدون شک با این کار دید ناظران، جلب خواهد کرد و لذا باعث جذب هر چه بیشتر مخاطب خواهد شد.

پیکسل چیست؟

به هر واحد نوری که قابلیت دستور گرفتن از یک سیستم کنترل مرکزی مانند DMX یا یک سیستم کامپیوتری یا هرگونه مرکز کنترل دیگری را داشته باشد یک پیکسل نوری می گویند. هر پیکسل نوری این قابلیت را دارد که با نورپردازی نما شرکت صبادستور گرفتن از سیستم کنترل مرکزی ۱۶ میلیون رنگ مختلف را ایجاد کرده و تصاویر و مناظر مختلفی بر روی نما پدید آورد. این واحد نوری (پیکسل) با توجه به سلیقه معمار نور و طراحی نورپردازی نما می تواند در اشکال و قاب های مختلف از جمله تیوپی ، وال واشر ، پروژکتور و … تولید گردد.

با ظهور پیکسل های LED تحول بسیار بزرگی در صنعت نورپردازی نما ی ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری بوجود آمده است. طول عمر بالا و کاهش هزینه های تعمیر و نگه داری از جمله مزایای این گونه نورپردازی می باشد.

شرکت صنایع روشنایی صبا با توجه به تخصص کارشناسان خود در این زمینه تولید کننده انواع سیستم های هوشمند روشنایی (پیکسل) جهت نور پردازی نمای بیرونی مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری و معابر شهری از جمله پل ها ، خیابان ها و … می باشد. محصولات صبا با توجه به نیاز مشتریان گرامی و نوع نورپردازی طراحی شده می توانند به انواع سیستم های کنترل مرکزی مانند DMX و یا کامپیوتر مرکزی متصل گردند. همچنین این محصولات قابلیت اتصال به سیستم کنترل مرکزی از طرق مختلف مانند ۲ سیمه ، ۴ سیمه ، وایرلس (از طزیق شبکه) و … را بنا به سفارش دارا می باشند.
پیکسل های نوری صبا به همراه نرم افزار بسیار کاملی جهت ایجاد انواع افکت های گوناگون با توجه به نیاز طراح ارائه می گردد.

جهت سفارش پروژه نورپردازی نمای ساختمان خود با شرکت صنایع روشنایی صبا تماس بگیرید.

چند نمونه از تجهیزات شرکت صنایع روشنایی صبا جهت نورپردازی نمای بیرونی ساختمان ها:

UA-64794865-1