UA-106955259-1نورپردازی نما ساختمان مسکونی اداری تجاری شرکت -صنایع روشنایی صبا

نورپردازی نما

نورپردازی نما

نورپردازی نمای بیرونی ساختماننورپردازی نما امروزه یکی از ارکان جداناپذیر یک معماری اصولی و حرفه ای می باشد. با پیدایش تکنولوژی LED و با توجه به منطقی بودن مصرف انرژی این قسم از تجهیزات مولد نور نورپردازی نمای ساختمان ها و اماکن ساخته بشر و البته جاذبه های طبیعی روز به روز توسعه یافت و با پیشرفت این تکنولوژی نورپردازی هم در حال پیشرفت می باشد. نورپردازی حرفه ای و مبتنی بر اصول نورپردازی به بهره گیری هرچه مطلوبتر نور بمنظور زیبایی شناسی پروژه ها کمک می کند و بالطبع نورپردازی غیر اصولی موجب آلودگی بصری و تصویری می شود.  گروه نورپردازی صبا که از زیر مجموعه های صنایع روشنایی صبا میباشد به عنوان یکی از پیشگامان عرصه نورپردازی نمای ساختمان و سایر اقسام نورپردازی، همواره تمام تلاش خود را در جهت ارائه نوین ترین و باکیفیت ترین طرح های های نورپردازی نموده است. این شرکت با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و همچنین استفاده از علم روز و نرم افزار های پیشرفته نورپردازی و با بهره گیری از تجارب خود در عرصه تولید و اجرای پروژه های فنی و تخصصی نورپردازی افتخار دارد که در زمینه های مشاوره ، طراحی، تامین تجهیزات، نظارت و اجرای پروژه های نورپردازی با شهرداری ها کارفرمایان و پیمانکاران محترم همکاری کرده و در نورپردازی نمای ساختمان، نورپردازی  سازه ها، نورپردازی محوطه ها و فضاهای سبز و پارک و باغ و بستان ها، نورپردازی پل های شهری و خیابان ها واتوبان ها و جاده های بین شهری، نورپردازی  المان های شهری و تاریخی و گردشگری، نورپردازی مراکز تجاری و اداری و هتل ها، نورپردازی ورزشگاه ها و سالن های ورزشی و استخرهای ورزشی و آب نماهای شهری و .... با مشاوره و طراحی واجرا در کنار کارفرمایان و پیمانکاران محترم باشد. این شرکت خود را موظف به تامین نظر کارفرمای پروژه های نورپردازی دانسته و خدمات خود را در این زمینه تا سر حد رضایت مطلوب ایشان ارائه می دهد و به همین منظور هماهنگی کامل تا رسیدن به طرح ایده آل کارفرمایان را وظیفه خود می داند. از جمله توانمندی های این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. مشاوره رایگان نورپردازی نما و سایر پروژه ها

  2. طراحی و اجرای نورپردازی نمای ساختمان های اداری ، تجاری، مسکونی و گردشگری

  3. نورپردازی معابر شهری ، پارک ها، باغ ها و بستان ها، فضاهای تفریحی

  4. طراحی و اجرای نورپردازی های ثابت، RGB، پیکسل های هوشمند و نورپردازی آدرس پذیر

  5. همکاری با شرکتهای فعال نورپردازی نمای ساختمان در زمینه تولید و تامین تجهیزات نورپردازی و ارائه مشاوره فنی

  6. تولید و توزیع محصولات نورپردازی و مواد اولیه قطعات و تجهیزات محصولات نورپردازی

چند نمونه پروژه های صنایع روشنایی صبا :

 نورپردازی نمای ساختمان های تجاری، مسکونی و اداری، معابر شهری ، پل ها

 

با وارد شدن علم و فناوری در هر زمینه ای، راه های بسیاری در جهت توسعه و خلاقانه تر شدن آن صنعت ایجاد می شود.با ورود فناوری به صنعت نورپردازی نما خارجی و داخلی ساختمان ها و مجتمع های تجاری، تحول بزرگی را در این زمینه به وجود آمده است.

شرکت های نورپردازی با استفاده از نور های هوشمند (پیکسل) در نورپردازی ساختمان های بزرگ و معابر شهری می توانند به ایجاد انواع طرح های خلاقانه و زیبا در این مکان ها در شب کمک کنند. این نور ها که توسط کامپیوتر برنامه ریزی و کنترل می شوند دارای این قابلیت می باشند که مطابق برنامه از پیش داده شده به نرم افزار عوض شوند و در هر لحظه نمای جدیدی را به نمایش بگذارند. بدون شک با این کار دید ناظران، جلب خواهد کرد و لذا باعث جذب هر چه بیشتر مخاطب خواهد شد.

پیکسل چیست؟

به هر واحد نوری که قابلیت دستور گرفتن از یک سیستم کنترل مرکزی مانند DMX یا یک سیستم کامپیوتری یا هرگونه مرکز کنترل دیگری را داشته باشد یک پیکسل نوری می گویند. هر پیکسل نوری این قابلیت را دارد که با نورپردازی نما شرکت صبادستور گرفتن از سیستم کنترل مرکزی ۱۶ میلیون رنگ مختلف را ایجاد کرده و تصاویر و مناظر مختلفی بر روی نما پدید آورد. این واحد نوری (پیکسل) با توجه به سلیقه معمار نور و طراحی نورپردازی نما می تواند در اشکال و قاب های مختلف از جمله تیوپی ، وال واشر ، پروژکتور و … تولید گردد.

با ظهور پیکسل های LED تحول بسیار بزرگی در صنعت نورپردازی نما ی ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری بوجود آمده است. طول عمر بالا و کاهش هزینه های تعمیر و نگه داری از جمله مزایای این گونه نورپردازی می باشد.

شرکت صنایع روشنایی صبا با توجه به تخصص کارشناسان خود در این زمینه تولید کننده انواع سیستم های هوشمند روشنایی (پیکسل) جهت نور پردازی نمای بیرونی مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری و معابر شهری از جمله پل ها ، خیابان ها و … می باشد. محصولات صبا با توجه به نیاز مشتریان گرامی و نوع نورپردازی طراحی شده می توانند به انواع سیستم های کنترل مرکزی مانند DMX و یا کامپیوتر مرکزی متصل گردند. همچنین این محصولات قابلیت اتصال به سیستم کنترل مرکزی از طرق مختلف مانند ۲ سیمه ، ۴ سیمه ، وایرلس (از طزیق شبکه) و … را بنا به سفارش دارا می باشند.
پیکسل های نوری صبا به همراه نرم افزار بسیار کاملی جهت ایجاد انواع افکت های گوناگون با توجه به نیاز طراح ارائه می گردد.

از جمله ویژگی های نورپردازی توسط صنایع روشنایی صبا اجرای موزیکال نورپردازی ساختمان های تجاری و … می باشد. بدین صورت که دستگاه مرکزی قابلیت دریافت هر نوع موزیکی و اجرای آن را به صورت افکت هایی از نور دارد.

تمامی قطعات استفاده شده در محصولات تولیدی صبا، از جمله انواع چیپ های LED، انواع درایور و انواع قاب از با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار می باشند که این امر موجب می گردد که تمامی محصولات با گارانتی میانگین 2 ساله ارائه گردد.

گروه نورپردازی صبا که زیرمجموعه صنایع روشنایی صبا می باشد آماده طراحی و اجرای انواع پروژه های نورپردازی مانند ساختمانهای اداری ، تجاری ، مسکونی مانند هتل ها ، رستوران ها ، نمایشگاه ها و غیره می باشد.

UA-106955259-1 //]]>