لامپ رشد گیاه ارزانیکی از معایب لامپ های رشد گیاه و چراغ های فتوسنتز قیمت بالا و هزینه بسیار زیاد اینگونه چراغ ها می باشد. 

از این رو صنایع روشنایی صبا اقدام به تولید نوعی از لامپ رشد گیاه ارزان نموده است. تمام تلاش مجموعه صبا در درجه اول حفظ کیفیت طول موج مورد نیاز گیاه در لامپ رشد گیاه و در مرحله بعد کاهش قیمت و ارزانتر نمودن چراغ رشد گیاه بوده است.

این نوع از لامپ رشد گیاه در سایز های مختلف از 3 وات تا 12 وات تولید میشود. ولتاژ برق ورودی این لامپ رشد گیاه 12 ولت می باشد.

جهت اطلاع از قیمت با مجموعه ما تماس بگیرید.

لامپ رشد گیاه به کیفیت رشد گیاهان کمک می کند.

تکنولوژی لامپ های LED راه های ایجاد روشنایی را متحول کرده و راه حل ها و پتانسیل های شگفت انگیزی برای نور پردازی بهینه ایجاد کرده است.

در کمال تعجب، این فناوری حتی به گل خانه های ما نیز راه پیدا کرده و با تولید لامپ فول اسپکتروم به رشد و توسعه پرورش گل ها و سبزیجات کمک کرده است.

تقریبا همه می دانند که گیاه ها برای رشد هرچه بهتر به نور کافی و مناسب نیاز دارند. یکی از گزینه هایی که به این موضوع می تواند کمک کند، استفاده از لامپ رشد گیاه است. حال اگر بتوان لامپ رشد گیاه ارزان تولید کرد، به طوری که مشتری مجبور نباشد، برای تامین نور مصنوعی هزینه های زیاد بپردازد، اینگونه چراغ ها به راحتی در گلخانه ها و آپارتمان های ما استفاده میشوند.

بهترین انواع لامپ رشد گیاه مناسب ترین مقدار نور مورد نیاز گل ها و گیاه ها را فراهم می کنند.

لامپ رشد گیاه انرژی لازم گیاه برای انجام مرحله های رشد و آغاز شکوفه زنی را فراهم می کند.

اگر شما در حال حاضر باغچه ای دارید که نیاز به درخشش بیشتر دارد، و یا می خواهید یک باغ جدید تاسیس کنید، استفاده از لامپ رشد گیاه ارزان می تواند شما را از رشد کامل آن مطمئن کند.

UA-106955259-1
اکنون تماس بگیرید
مشاهده ما روی نقشه
//]]>