چراغ پرچمی

چراغ میله پرچم
چراغ پرچمی

چراغ پرچمی (چراغ میله پرچم)

چراغ سر میله پرچمپرچم از روزگار باستان تا کنون نماد هر کشور ، ملت ، سازمان و نهاد های گوناگون بوده است. در گذشته تقریبا در تمامی جنگ ها برای نشان دادن اتحاد لشکریان از پرچم استفاده میشد و شخص پرچم دار در هر لشکر بسیار مورد اهمیت بود. در حال حاضر نیز پرچم هر کشور و یا سازمانی نشان دهنده اتحاد و همبستگی اعضای آن گروه می باشد.

پرچم هر کشوری یکی از نمادهای آن کشور میباشد و نشات گرفته از هویت آن کشور است. پرچم نشان دهنده آرمان ها و انگیزه ها و همچنین جنبه های سیاسی و مذهبی ملت ها می باشد

از این رو مردمان هر ملتی تلاش می کنند برای نشان دادن هویت خود در هر کجا پرچم کشورشان را به اهتراز درآورند. با گسترش صنعت نورپردازی در تمامی شاخه ها، یکی از ایده های نوین برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان انواع پرچم و میله پرچم، نصب چراغ های LED مخصوص بر روی میله پرچم  ، جهت روشنایی پرچم های نصب شده، می باشد. نصب اینگونه چراغ ها بر روی پرچم سبب ایجاد جلوه نوری زیبا به همراه مصرف فوق العاده پایین، بخصوص در هنگام شب میشود.

چراغ پرچمی به سادگی توسط یک لوله گیر بر روی سر میله پرچم نصب شده و با تابش نور به سمت پایین میله پرچم و پرچم را روشن میکند. چراغ پرچمی صنایع روشنایی صبا در رنگ های گوناگون قابل تولید میباشد. هرچند اینگونه بنظر میرسد که رنگ نور مهتابی یا آفتابی بهترین گزینه جهت روشن کردن میله های پرچم میباشد.

چراغ پرچمی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است و همچنین به علت استفاده از تکنولوژی ال ای دی (LED) طول عمر بسیار بالایی دارد.

لوله گیر ارائه شده همراه چراغ پرچمی مناسب برای نصب بر لوله های حداکثر 6 یا حداکثر 8 سانتی متر بنابر سفارش میباشند.

جهت مشاهده وال واشر پرچمی لطفا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

این محصول توسط صنایع روشنایی صبا در توان 12 وات تولید شده و مناسب جهت نصب بر روی انواع میله پرچم ها با ارتفاعات گوناگون می باشد.

چراغ پرچمیپروژکتور پرچمی

UA-106955259-1 //]]>